HAKKIMIZDA

ÖZTÜRK PLASTİK VE KALIP firması, "Öztürk Kalıp - Cafer & Adil Öztürk" adı altında 1974 senesinde Süleymaniye'de küçük bir işyeri olarak kurulmuştur.

Firma; dürüstlük, güven, işi zamanında yapma, en yüksek kalite ve teknolojiye ulaşabilme, standartlara bağlı kalma, iş yaptırdığı firmalar ile müşterilere en iyi ilişkiler kurabilme prensipleri ile bu günlere gelmiştir.

Öztürk Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti, Plastik Kalıp Üretimi, Banyo Aksesuarı İmalatı, Enjeksiyon Fason Baskıları, Tel Erezyon Kesimi dalalrında hizmet vermektedir.

TEMEL HEDEFİMİZ

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu plastik ürünleri isteklere uygun tarz da ve zamanında üreterek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak,

“Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda ürünlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimiz arasında güven ortamı oluşturmaktır.

Bu politikayı gerçekleştirebilmek için, şirket yönetimi bünyesinde bulunan bütün bölüm ve çalışanlarına ortam, kaynak, techizat ve sistem konusunda gerekli desteği sağlamayı, risk, fırsat ve hedeflerini belirleyip gözden geçirmeyi, ulusal ve uluslararası standartlara uymayı, ilgili taraflardan gelecek, uygulanabilir şartları yerine getirmeyi taahhüt eder.

VİZYONUMUZ

Sektörümüzde Kalite öncülüğünde lider kuruluş olmak ve ÖZTÜRK Kalitesini marka haline getirmek.

MİSYONUMUZ

Dünya Standartlarına uygun “daha kaliteli” ürünü, “daha ucuza” üretmek.